درباره سل گرافیک

درباره ما

- سل گرافیک -

آنچه دوست داریم در رابطه با سل گرافیک بدانید

در دنیای پر زرق و برق امروزی و درست در زمانی که هرکدام از ما در طول روز در معرض چندین هزار پسام تبلیغاتی قرار گرفته ایم که خود آگاه و نا خودآگاه ذهن ما را نشانه رفته اند،رمز ماندگاری را شاید می توان هدف گیری قلب مخاطبان دانست.بسیاری از متخصصین بازاریابی و فروش بر این باور هستند که امروزه این صدای سرخ شدن استیک در روغن است که فروش می رود نه خود آن .لذا تاثیر گذاری حسی بر مخاطبان می تواند شما را در کارزار رقابت بر سر فروش محصولات و خدمات نسبت به رقبایتان جولو تر بیاندازد.
هویت برند شمارا می توان از ابتدایی ترین و مهم ترین ارکان ماندگاری در ذهن و قلب مشتریان دانست.مخاطبان شما از لحظه شنیدن اسمتان ،دیدن لوگوی شما،در دست گرفتن کارت ویزیت شما تا ورود به سایتتان ،هم به صورت خودآگاه و هم ناخودآگاه در حال تصویر سازی از شما هستند و چه بهتر که با همان نگاه اول به دل آنها بنشیند و میخ اول را محکم بکوبید.
اما تیم طراحی سل گرافیک با سال ها تجربه ،همسفر برند های کوچک و بزرگی بوده است که مانند شما رویای بزرگی در سر داشته اند.ما با آشنایی به اصول حرفه ای و متد های روز طراحی و خلق هویت برند (طراحی لوگو، طراحی کارت ویزیت، طراحی سایت، طراحی بروشور، طراحی کاتالوگ، طراحی بسته بندی، طراحی ست اداری و ...) در کنار شما خواهیم بود.

خانواده ی بزرگ سل گرافیک

بازاریابی نوین
نمایشگاه بین المللی
جاوید توس خراسان
افراگل
اورگرین
استودیو رایکا
کارما کلینیک
پارس رادین
لامپ سرویس
سالی مزه
سفیران سبز فن آور
کافه دیورسو
مهد کودک پاپیون
میهمان شو
هم آشیان
اگزریا
رنگ کیمیا
مرکز هنری ماگو
سادیتا
مرکز آموزش های تخصصی
آریو
آویز جهان آرا
empower infrastructure
الومارت
لوستر ونوس
porcelein
چینی الیزابت
کودکان کار
پارلاق ارگ تبریز
نشریه پیک مدرس
گروه هنری ترمه
آریابیدر
آتروپات
پروژه عمرانی
مودا
عمران یار
امپریال
کیف و کفش رز
اسکی لند
success with grinding
یزدان تراول

جای برند شما میان این نام ها خالیست

برای آغاز این سفر پر پیچ و خم، طراحی هویت برند یا دریافت مشاوره به منظور بهبود طراحی هویت بصری برند هم اکنون با ما تماس بگیرید. هدف نهایی تیم طراحی سل گرافیک، خلق اثری ماندگار و کاربردی برای تمامی شما عزیزان میباشد، که امید است با یاری و همفکری با یکدیگر به این مهم دست یابیم.

کلیه حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به سل گرافیک میباشد